dowolna

Mieszkania z aneksem Tomaszów Mazowiecki - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w centrum. Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o łącznej powierzchni użytkowej 26 m2, usytuowaną na I piętrze w bloku przy ulicy Polnej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panfil

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: przestronne mieszkanie 70 m w Tomaszowie Mazowieckim Szukasz komfortowego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł45 m² 49,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim*** szukasz mieszkania do wynajęcia ? możesz już teraz wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł35 m² 57,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Na wynajem nowoczesne mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu. Oferujemy na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 35,27 m2, usytuowane na III piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł47 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu! Oferujemy na wynajem mieszkanie na nowym osiedlu zamkniętym, oddanym w 2024 roku. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 46,84 m2 i jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 210 000 zł96 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronny i cichy apartament na osiedlu Browarna w Tomaszowie Mazowieckim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie bardzo funkcjonalne z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

370 000 zł53 m² 6 937,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa oferta na sprzedaż przy ul. Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim Na sprzedaż atrakcyjne, 2 pokojowe, mieszkanie do odświeżenia, o powierzchni 53,33m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 42 m2, usytuowane na I piętrze. Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń , aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kameralnym budynku w otoczeniu zieleni w odległości 15 min do centrum Tomaszowa Mazowieckiego oraz 17 min. do Piotrkowa Trybunalskiego w gminie Wolbórz, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

373 000 zł53 m² 6 995,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta na sprzedaż przy ul. Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, 2 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 53,33m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Farbiarska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł35 m² 43,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na parterze o łącznej powierzchni 34,76 m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Farbiarska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł32 m² 46,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na parterze o łącznej powierzchni 32,04m 2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na parterze z dużym balkonem i ogromnym potencjałem na przyszłość. Mieszkanie mieści się w Tomaszowie w bloku na Spalskiej. Posiada 90m którego w skład wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 400 zł37 m² 512 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w pelni umeblowane z aneksem kuchennym. Mieszkanie mieści sie na osiedlu zamknietym monitorowanym z przynależnym miejscem parkingowym. W ostatnim okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

284 000 zł49 m² 5 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 400 zł36 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,70 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 48m2, usytuowane na parterze w nowym bloku przy Spalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Murarska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe! Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupoziomowe na 3 piętrze o łącznej powierzchni 90m2, usytuowane przy ulicy Murarskiej. Mieszkanie jest wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku z cegły. Z okna widok na osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

229 000 zł36 m² 6 317,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,25 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

269 000 zł58 m² 4 617,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na nowym ogrodzonym osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie o powierzchni 82 m2 wykończone pod klucz. Funkcjonalny rozkład mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 52 m2, usytuowane na I piętrze. Atrakcyjna lokalizacja , w pobliżu centrum miasta.Parkowanie na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i dużą komorka do wynajecia, w nowym ogrodzonym bloku. Umeblowane i wyposażone: lodowka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, pralka i telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę gotowe do zamieszkania świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m2 wraz z balkonem, znajdującym się na 2 piętrze nowego apartamentowca przy ulicy Chopina 17 na osiedlu patio park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

228 000 zł30 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kawalerkę o powierzchni 30m2 położoną w centrum miasta. Mieszkanie przeszło generalny remont, nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Zostały wymienione również wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu przestronny apartament o powierzchni 45 m2. Mieszkanie jest nowe , gotowe do własnej aranżacji. Znajduje się ono na parterze świeżo zbudowanego, kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe,komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 42 m2. . Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły, usytuowane na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

262 000 zł58 m² 4 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58 m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze, blisko centrum w cichej i spokojnej okolicy. Całkowicie wyremontowane 5 lat temu, wymieniona instalacja elektryczna, wod/kan, podłogi, grzejniki, meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł38 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37,5 m2, usytuowane na I piętrze. Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń , aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

177 000 zł36 m² 4 882,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

250 000 zł47 m² 5 367,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania słoneczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią o powierzchni 46,58 m2.Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 350 zł36 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

234 000 zł58 m² 4 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Properton! Mieszkanie 4-pokojowe z możliwością utworzenia jadalni z aneksem kuchennym dla Twojej rodziny. Nieruchomość jest usytuowane na osiedlu Niebrów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 200 zł24 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 23,5 m2, usytuowane na II piętrze. W mieszkaniu aneks kuchenny połączony z salonem,łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Polskich

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

127 000 zł40 m² 3 190,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, wysoki standart wykończenia, nowa łazienka, nowa podłoga, nowe drzwi, bardzo ładnie i nowocześnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

95 000 zł43 m² 2 229 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Tomaszowa Mazowieckiego na ul. Polnej (200m do Placu Kościuszki), 42,62m2, 2 pokoje z przynależną piwnicą 2,9m2. Mieszkanie usytuowane w bloku mieszkalnym na 1.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij