dowolna

Mieszkania do wynajęcia Tomaszów Mazowiecki - Oferty wynajmu mieszkań

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 50 metrowe przy ulicy Lewej 20/24 w Tomaszowie Mazowieckim. Wymagany najem okazjonalny Kwota najmu 2200 + Prąd i woda wg zużycia. -kaucja 3000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poprzeczna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 700 zł110 m² 15,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 110 m na piętrze domu z ogrodem - komfort i spokój Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na piętrze domu jednorodzinnego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 650 zł35,70 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,70 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł45,39 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty prezentowanego mieszkania: lokalizacja niebrów nowy blok poczta sklepy spożywczo-przemysłowe przystanek mzk, pks osiedle zamknięte miejsce garażowe W cenie najmu komórka dogodny wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne wejście do salonu ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty lokalizacji mieszkania: przedszkole szkoła podstawowa II lo sklepy spożywcze piekarnia ryneczek bar przychodnia lekarska przystanek mzk arena lodowa przystań Prezentujemy bardzo nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 zł61 m² 29,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 61,4 m , zlokalizowane w centrum miasta , w bloku mieszkalnym. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi , oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 000 zł80 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim! szukasz komfortowego mieszkania W doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

650 zł40 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w kamienicy o powierzchni 40 m , położone w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze, co zapewnia wygodny dostęp bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do wynajmu przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 49 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , składające się z trzech niezależnych pokoi , oddzielnej kuchni , łazienki , osobnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - os. Niebrów, tomaszów Mazowiecki Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 49m2, usytuowane na IV piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł38 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 z tarasem. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z cegły. Teren ogrodzony,monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na I piętrze w spokojnej okolicy. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 27 m | Po remoncie | III piętro | 1500 zł + 350 zł czynsz | Miejsce parkingowe Do wynajęcia mieszkanie 27 m po generalnym remoncie, III piętro w 4-piętrowym bloku. Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40 m2 Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,0 m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, sporego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 850 zł24 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 23,5 m2, usytuowane na II piętrze. W mieszkaniu aneks kuchenny połączony z salonem, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum. Lokal składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferrujemy mieszkanie na wynajem przy ul. Spalskiej Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odremontowanej kamienicy przy ulicy Spalskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu! Oferujemy na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 40m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku IV piętrowym na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł49 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z cegły, usytuowane na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu! Oferujemy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 70 m2, usytuowane na II piętrze w bloku IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 56 m na zamkniętym osiedlu - wysoki standard, garaż i miejsce postojowe w cenie! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na minimum rok wyremontowane mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, aneksu kuchennego i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w centrum na zamkniętym osiedlu! Oferujemy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 52 m2, usytuowane na II piętrze w bloku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł36 m² 44,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczne, mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią o powierzchni 64 m2 znajdujące się na II piętrze. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, widok na osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów 14 Brygady

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna duża kawalerka w centrum! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, usytuowaną na parterze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 35 m2 na parterze w dobrej lokalizacji. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia bez wkładu finansowego. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2, w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z płyty. Miejsca parkingowe przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 100 zł36 m² 30,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - centrum miasta, ul. Św. Antoniego Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 36, 20 m2, składające się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle browarna Piękne i komfortowe mieszkanie z windą. Mieszkanie składa się z łazienki i jednego odrębnego pokoju, dużego salonu z otwarta kuchnią. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 350 zł40 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na niebrowie! Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 39.65 m2, usytuowane na IV piętrze. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z balkonem w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Ks. Jana Skorupki 1/3. Budynek I okolica: tomaszów Mazowiecki ul. Skorupki 1/3 - Apartamentowiec z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 25 m - parter, kamienica Oferujemy przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 150 zł52 m² 22,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 51,70 m2, usytuowane na II piętrze. Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń ,kuchnia osobno, niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 700 zł59 m² 28,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Oferujemy na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,75 m2, usytuowane na II piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Murarska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 700 zł50 m² 34,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze o łącznej powierzchni 49,5m2, usytuowane przy ulicy Murarskiej na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorupki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł44 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne mieszkanie Z balkonem! Oferujemy na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 44,50m2, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij