dowolna

Mieszkania w nowym bloku Tomaszów Mazowiecki - Oferty sprzedaży lub najmu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smugowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

227 000 zł50 m² 4 495,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z 2006 r. na ogrodzonym terenie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w nowym budownictwie (blok oddany w 2006 roku), 62 m2 + balkon ok 8 m + piwnica 10 m. Podwyższony standard, 3 pokoje, urządzona kuchnia, łazienka, wc, garderoba. Okolice "ronda".

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij