dowolna

Mieszkania pod klucz Tomaszów Mazowiecki - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzelecka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 58 m - Doskonała lokalizacja w Tomaszowie Mazowieckim Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 330 zł46,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduję się w budynku A inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 560 zł79,36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduję się w budynku C inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 771 zł57,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz balkonu. Lokal znajduję się w budynku A inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 50 metrowe przy ulicy Lewej 20/24 w Tomaszowie Mazowieckim. Wymagany najem okazjonalny Kwota najmu 2200 + Prąd i woda wg zużycia. -kaucja 3000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

485 000 zł49,08 m² 9 881,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,08 m , położone na II piętrze w zadbanym budynku na zamkniętym osiedlu ze szlabanem, zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na IV piętrze w budynku mieszkalnym. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

210 000 zł29,71 m² 7 068,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 29,71 m , idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , osiedle zamknięte, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

419 000 zł53,95 m² 7 766,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko u nas! Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m w spokojnej okolicy Prezentujemy Państwu eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Balkon | Garaż podziemny- dodatkowo płatny. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

765 000 zł65,97 m² 11 596,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 65,97 m | Taras | Klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,97 m , po generalnym remoncie , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,90 m² 6 416,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ul. Dzieci Polskich 39 - oferta aktualna! Słoneczne, ciche mieszkanie połozone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie dwustronne zadbane, składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 650 zł35,70 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 35,70 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 200 zł45,39 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty prezentowanego mieszkania: lokalizacja niebrów nowy blok poczta sklepy spożywczo-przemysłowe przystanek mzk, pks osiedle zamknięte miejsce garażowe W cenie najmu komórka dogodny wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły.Miejsca parkingowe.Z przedpokoju osobne wejście do salonu ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni z jadalnią oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Czołgistów

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

258 000 zł38 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone w centrum miasta. Lokal częściowo po remoncie , czysty i zadbany , gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

325 000 zł83,10 m² 3 910,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,10 m po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,10 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

309 000 zł41,80 m² 7 392,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone w samym centrum miasta , na terenie zamkniętego i spokojnego osiedla. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Topolowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty lokalizacji mieszkania: przedszkole szkoła podstawowa II lo sklepy spożywcze piekarnia ryneczek bar przychodnia lekarska przystanek mzk arena lodowa przystań Prezentujemy bardzo nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Polskich

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

420 000 zł64 m² 6 572,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

345 000 zł54 m² 6 392,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,97 m , usytuowane w świetnej lokalizacji. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 000 zł80 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w Tomaszowie Mazowieckim! szukasz komfortowego mieszkania W doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

222 000 zł31 m² 7 175,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona na parterze w budynku na spokojnym, zadbanym osiedlu. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Polskich

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

441 000 zł64 m² 6 901,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na I piętrze w nowoczesnym budynku z 2024 roku, na terenie zamkniętego i monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

775 000 zł61 m² 12 622,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 61,40 m z dwoma balkonami, gotowe do zamieszkania - wysoki standard, osiedle zamknięte! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , składające się z trzech niezależnych pokoi , oddzielnej kuchni , łazienki , osobnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - os. Niebrów, tomaszów Mazowiecki Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł38 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 z tarasem. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z cegły. Teren ogrodzony,monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 27 m | Po remoncie | III piętro | 1500 zł + 350 zł czynsz | Miejsce parkingowe Do wynajęcia mieszkanie 27 m po generalnym remoncie, III piętro w 4-piętrowym bloku. Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

444 000 zł50 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 50 m - 2 pokoje, duży balkon - centrum miasta Oferuję na sprzedaż ustawne, 50-metrowe mieszkanie położone na parterze w zadbanym bloku w samym centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i odświeżone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w dogodnej lokalizacji, niedaleko centrum. Lokal składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

457 000 zł64 m² 7 156,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,86 m , położone na drugim piętrze budynku przy ul. Słonecznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabryczna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż własnościowe, bezczynszowe mieszkanie piętrowe położone w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Fabrycznej. Mieszkanie o powierzchni 58 m znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sterlinga

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

518 000 zł64 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na II piętrze w bloku przy ul. Sterlinga. Nieruchomość przeszła generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 000 zł49 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku z cegły, usytuowane na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 56 m na zamkniętym osiedlu - wysoki standard, garaż i miejsce postojowe w cenie! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smugowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

690 000 zł66 m² 10 380,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,47 m na parterze bloku na zamkniętym osiedlu o podwyższonym standardzie. Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 600 zł36 m² 44,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 602,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 36,7 m2, usytuowane na parterze w bloku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

485 000 zł64 m² 7 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży słoneczne, mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią o powierzchni 64 m2 znajdujące się na II piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij