Mieszkanie Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • 225 000 zł
  • 42,52 m²
  • 5 291,63 zł/m²

Zdjęcie

Żaneta Labuch

Skontaktuj się

Mieszkanie Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

zaktualizowane:
19 maja 2026

225 000 zł

42,52 m²

5 291,63 zł/m²

Mieszkanie Tomaszów Mazowiecki

Zaktualizowane: 19 maja 2026

225 000 zł 42,52 m² 5 291,63 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1986
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1986

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 225 000 zł (5 291,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 42,52 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: drewniane, stare
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1986
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 630 zł
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: DOMena Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DOM-MS-750

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY!
Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,52 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku z cegły. Funkcjonalny rozkład mieszkania. Z przedpokoju wejście do sypialni, salonu , kuchni, łazienki z wc. W pokojach na podłogach panele podłogowe , ściany zwykłe malowane. Kuchnia z zabudową kuchenną, wyposażona w kuchenkę gazową. W łazience na wyposażeniu kabina prysznicowa. W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole. (...)

Agent

Żaneta Labuch

733 377...

733 377 367

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości